مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو .

مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو

سرعت چه تاثيري بر روي رتبه وبسايت دارد؟

 

سرعت چه تاثيري بر روي درجه وبسايت مي‌گذارد؟
يك كدام از ابزار سئو نكات بسيار اساسي در ارتقاء سكو وبسايت تاثير بارگذاري شدن صفحه هاي ميباشد،سرعت بار گذاري شدن صفحه هاي نبايد بيشتر از 5 ثانيه ارتفاع بكشد زيرا تاخير در لود سبب ساز مي‌گردد يوزرها برگه شما‌را ببندند و ازسايت شما بيرون بشوند و به سمت وبسايت رقيبان شما جذب بشوند

با اين درحال حاضر شما از يك طرف مخاطبان خويش را از دست مي دهيد و از طرف ديگر نيز گوگل هم رنكينك تارنما شما‌را به راحتي كاهش مي‌دهد.

در فيض سرعت بار گذاري بايستي به سيرتكامل ايي باشد كه گوگل در دست كم بازه زماني بيشترين صفحه هاي را تحقيق كند و مرتبه وبسايت را ارتقا بدهد. مي‌توانيد براي بالا بردن از هاست مجازي، استعمال نماييد، وسعت فولدر ها( css,html ) را كاهش بدهيد يا اين كه ياد كش را به عمل بگيريد.

 

اهميت و تاثير شبكه‌هاي‌مردمي بر ارتقاء سكو سايت

شبكه‌هاي‌اجتماعي ميتوانند به طور بي واسطه و غير بي واسطه سبب ساز ارتقاء مرتبه تارنما بشوند

داراي اسم و رسم ترين شبكه هاي مردمي عبارتند از: فيسبوك، توييتر، لينكداين ، گو گل پلاس ، اينستاگرام

شبكه‌هاي‌عمومي به شما ياري مي نمايند كسب و عمل و تارنما خويش را تحت عنوان برن به مجموع جهان معرفي فرمائيد و پيوند مطالب خويش را با اشخاص متعددي به اشتراك بگذاريدو با هر توشه كليك كردن يوزرها يك بازديد به وبسايت شما اضافه مي‌گردد زماني يوزرها مارك شمارا لايك ميكنند و كامنت ميگذارند معيار محبوبيت مارك شما ارتقاء پيدا مي نمايد و آن ها رضايت خويش را اعلام مي نمايند و به يوزرها هميشگي شما تيديل ميگردند و مارك شما‌را به بقيه افراد نيز معرفي مي نمايند

همينطور ،شبكه هاي مردمي امداد مي نمايند سرعت ايندكس محتوا ارتقاء پيدا نمايد.

چك سكو تارنما در گوگل از اهميت بخش اعظمي برخوردار‌است هر چه ارتقاء درجه وبسايت شما در گوگل فراتر و بهتر باشد فيض بدست آمده در بهينه سازي تارنما شما نيز مناسب خيس خواهد بود. بالا رفتن جايگاه وب سايت شما در موتورهاي كاوش بر مرتبه تارنما شما در الكسا نيز تاثير گذار خواهد بود. براي تحليل ظريف سكو وبسايت خودتون قطعا از گوگل وبمستر يا اين كه همون سرچ كنسول گوگل به كار گيري نمائيد.

نظارت مرتبه وب سايت در گوگل
تحليل سكو وبسايت

افت سكو وب سايت
يكي‌از مسائلي كه ممكن ميباشد نگران كننده قضيه در درجه تارنما باشد افت سكو وبسايت در گوگل است كه در حين ارزيابي مرتبه وبسايت در گوگل مي بايست آن را در حيث گرفت. ولي اين مورد چندان هم نگران كننده وجود ندارد چون در صورتيكه هوشمندانه بر روي آن تمركز كرده و عارضه ها اين افت را بيابيد به راحتي ميتوانيد آن را رفع فرماييد. seo و سئو seo وب سايت براي گوگل دارنده قواعد ثابتي وجود ندارد و همان گونه كه مي‌دانيد هميشه در حالا تغيير تحول ميباشد. صحت دارد كه اصول كلي مدام اثبات مي‌باشد ولي گوگل مدام در اكنون به روزرساني و يا اين كه تغيير تحول الگوريتم هاي خويش است كه‌اين فعاليت بر سكو وب سايت نيز تاثير گذار ميباشد. شايد شما در موضع مالك وب سايت از اين فعاليت و تلاش گوگل چندان راضي نباشيد البته گوگل براي فعاليت خويش ادله داراست و آن هم اين ميباشد كه با اين تغييرات ميخواهد يك روش بهتر براي ارئه حاصل مطلوب خيس و دقيقتر براي كاوش يوزرها به وجود آورد.

عارضه ها افت سكو وب سايت
براي مدير صحيح سايت خويش و پرهيز از افت مرتبه و جايگاهتان مي بايست به تعدادي از انگيزه هايي كه منجر ميشود وبسايت شما در گير افت شوند دور انديشي داشته باشيد تا وب سايت شما در آناليز سكو وبسايت در گوگل با ايراد مواجه نشود اين عوارض عبارتند از:

خطاهاي مختلف روي تارنما
سرعت بارگزاري تارنما
به روز هاي تازه گوگل
پنالتي شدن وب سايت به وسيله گوگل
هك شدن وب سايت
تغييرات بك لينك و پيوند ها
تغييرات پيوند هاي داخلي وب سايت
عمل هاي رقبا


مرتبه وب سايت در گوگل
لينك و پيوند هايي براي محاسبه درجه هاي تارنما و تعداد لغت ها

Google Search Console ابزار چك درجه ي تارنما (صرفا وب سايت خويش شما) كه به وسيله گوگل ارائه گرديده ، شايسته ترين ابزار براي نظارت جايگاه تارنما در گوگل

alexa.com/siteinfo

trends.google.com

moz


برچسب: ابزار سئو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۱:۵۷ توسط:افتخاري موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :