مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو .

مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو

7 ابزار رايگان براي بررسي رتبه سايت در گوگل


رصد كردن سكو وب سايت در  ابزار سئو  عبارات كليدي مقصود بسيار اساسي ميباشد. در واقعيت يك سئوكار مي بايست مدام يك چشمش به‌اين سكو ها باشد تا بتواند براي بالا بردن يا اين كه مراقبت شان استراتژي بچيند. ابزارهاي مختلفي براي رصد كردن جايگاه وب سايت در كليدواژه هاي گوناگون وجود داراست. وسيع ترين ابزار خويش گوگل ميباشد. كليدواژه مربوط را در وضعيت incognitu در گوگل كاوش ميكنيد و مي‌بينيد كه چه مرتبه اي داريد.

البته اين فعاليت وقتگير ميباشد. يعني شما هميشه بايستي كليدواژه ها را كاوش نماييد. مرتبه را نگاه فرمائيد و بعد از آن سراغ كليدواژه هاي بعدي برويد. در سود مي بايست سراغ ابزارهايي برويد كه سرعت فعاليت شما‌را بالا ميبرند. در‌پي 7 ابزار مجاني براي سنجش سكو كليدواژه ها به شما معرفي مي‌كنيم.

1. FATRANK
اين ابزار يك پلاگين كروم ميباشد. همين درحال حاضر ميتوانيد در مغازه كروم اين ابزار را كاوش نمائيد نصب داشته باشيد. پس از نصب كافيست وارد گرديد و هر توشه كه تب مرتبط با وب سايت شما گشوده ميباشد ميتوانيد كليدواژه هاي مربوطه را كاوش فرمائيد و در كمترين مدت مرتبه ي آن را به شما ميگويد. به همين راحتي. اين ابزار تماما بدون پول ميباشد و سرعت بسيار بالايي هم داراست. نيازي وجود ندارد هر توشه ليستي از كليدواژه ها به آن بدهيد. ميتوانيد تب مرتبط با تارنما خودتان و تارنما هاي حريف را گشوده فرمائيد و سكو خودتان را با رقبا هم مقايسه فرماييد. اين ابزار اكنون در دسترس ترين ابزار ميباشد. يك توشه كه با آن فعاليت فرماييد خواهيد رويت كرد كه چقدر سريع و كاربردي ميباشد.

2. AccuRanker
اين ابزار هم بدون پول ميباشد. البته تنها 5 كاوش در روز زمان داريد. براي شغل هاي توده و جور و كوچك بسيار كاربردي ميباشد. اينكه اين ابزار را دم دست تان داشته باشيد و هر روز 5 كليدواژه اساسي را كاوش نمائيد و نتيجه ها را با روزهاي پيشين مقايسه فرمائيد به شما ياري مي نمايد تا شعور صدق از پيشرفت يا اين كه پس رفت تان در بهينه سازي داشته باشيد. اين ابزار ورقه SERP گوگل را هم در كليدواژه هاي گوناگون به شما نشان ميدهد و مي‌توانيد ملاحظه كنيد رقباي شما چه وضعيتي دارا هستند.

3. SerpRobot
اين ابزار 100 درصد بدون پول ميباشد. مي‌توانيد به راحتي ليست تارنما خودتان و تارنما هاي حريف را وارد فرماييد. آن‌گاه كليدواژه هاي خويش را در وسعت قريه تايي وارد مي‌كنيد و مقداري مدت مي دهيد تا نتيجه ها را تماما به شما نشان دهد. اين ابزار كاربردي و كار كشته براي رصد كليدواژه ها در وسعت بالا بسيار ايده ال ميباشد. نيازي به نام نويسي هم ندارد و حاصل آن هم به طور كامل ظريف مي باشند.

4. Small بهينه سازي Tools Rank Checker
اين ابزار كاربردي كه بسيار مشهور ميباشد ميباشد بوسيله كمپاني SEMrush پباده سازي شده‌است. يك ابزار كاربردي كه ميتوانيد هم‌زمان 10 كليدواژه را روي يك دامنه كاوش نماييد و سكو هاي آن را استخراج نماييد. نيازي به نام نويسي دارااست و ميتوانيد به راحتي و در كمترين مدت مرتبه ي خودتان را روي كليدواژه هاي گوناگون پيدا فرماييد.

5. SiteChecker
اين ابزار هم شبيه SmallSeoTools ميباشد و مي‌توانيد 10 كليدواژه را هم‌زمان كاوش نماييد و مرتبه هاي خودتان را نظارت فرمائيد. براي استخراج مرتبه به طور كامل بدون پول ميباشد البته در شرايطي‌كه مي‌خواهيد داده هاي ديگري براي تحقيق كليدواژه داشته باشيد مي‌توانيد ورژن ي مبلغي آن را فعال فرمائيد و به تجهيزات بيشتري دسترسي داشته باشيد.

6. TheHoth
Hoth يكي مطرح ترين تاكسي هاي ديجيتال ماركتينگ در دنيا ميباشد و اين ابزار بدون پول هم جنس همين كمپاني ميباشد كه به شما اين قابليت را ميدهد كليدواژه هاي خودتان را به طور روزمره محاسبه نماييد. نكته جذاب در خصوص اين ابزار تاريخچه ي جستجوهاي شماست. مي‌توانيد نتيجه ها محاسبه هاي گذشته تان را هم مشاهده كنيد و مقايسه فرمائيد. بقيه ابزارها چنين امكاني ندارند. مزيت اصلي اين ابزار نسبت به بقيه ابزارهاي بدون پول درجه گوگل اين ميباشد كه فارغ از نياز به ساختن جدول يا اين كه صفحه ميتوانيد پروسه پسرفت يا اين كه پيشرفت خودتان در كليدواژه هاي گوناگون را آناليز نمائيد.

7. SeoToolsCentre
اين ابزار كاربردي هم تحت عنوان يك كدام از پركاربردترين ابزارهاي بدون‌پول جايگاه گوگل شناخته مي‌شود. براي هر كليدواژه تا 500 پوزيشن را كاوش مي نمايد و ميتوانيد دقيقا مشاهده كنيد كه در كجا حضور داريد. ساير ي ابزارها فقط تا 10 كاغذ ي نخستين گوگل را كاوش مي نمايند در حالي كه‌اين ابزار تا 50 كاغذ را چك مي نمايد و از اين لحاظ مطلوب ميباشد. علاوه بر گوگل قابليت و امكان اكران جايگاه در بينگ و بقيه موتورهاي كاوش را هم دارااست.

عده بندي
هر يك از اين 7 ابزار بدون پول جايگاه گوگل مزايا و معايب خاص خودشان را دارا‌هستند. بعضا سرعت مقداري دارا‌هستند. بعضا تجهيزات بيشتري دارا هستند و به صورت كلي هر كه با دقت به نيازي كه دارااست ميتواند يكي اين 7 آيتم را گزينش نمايد. شما هم ميتوانيد به آساني از اين ابزارها به كار گيري فرمائيد و به seo وب سايت تان نظم بيشتري بدهيد.
برچسب: ابزار سئو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۵:۲۷ توسط:افتخاري موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :