مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو .

مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو

ابزارهاي سئو وب سايت تخصصي

ابزارهاي سئو


در فرآيند بهينه سازي وبسايت علاوه بر علم كافي نسبت به‌اين قضيه، نياز به  ابزار سئو  نيز داريم كه بتوانيم با استعمال از آن ها فرايند نظارت و چك وب سايت را آسانتر گردانيم و از داده هاي نظارت گرديده جانور در آن‌ها استعمال كنيم.

داشتن داده ها كافي در رابطه لغت ها كليدي مهمي كه جستجوي آنان رو به ارتقاء ميباشد، همينطور آناليز لينك و پيوند هاي نامعتبر تارنما براي مثال فرايندهاييست كه براي هرمورد، ابزارهايي در وب وجود دارااست.

همچنان كه در پروسه ساختن يك منزل نياز به ابزارهاي متفاوتي ميباشد، در ساختن يك تارنما و seo آن نيز نياز به ابزارهاي آنلاين مختلفي مي‌باشد. ابزار هاي بهينه سازي اكثر اوقات مشتمل بر وب سايت هايي ميباشند كه با وارد كردن نشاني وبسايت، سرويس ها بسيار خير به يوزرها ارائه مي‌دهند. اين سرويس ها دربرگيرنده ارائه گزارش هايي ميشود كه با به كار گيري از آنان ميتواند مراحل بهينه سازي وبسايت را بسيار بهبود اعطا كرد و به سطح بالاتري رساند.

اين ابزارها را بر پايه ي كاركردشان مي قدرت در دسته هاي تحت خلاصه كرد:

ابزارهاي چك كاوش يا اين كه اصطلاحا آناليتيك
ابزارهاي كشف كردن لغت ها كليدي
ابزارهاي بهينه سازي داخلي
ابزارهاي تحليل رقابت در بين جستجوي عبارات
ابزارهاي محاسبه بك پيوند ها
ابزارهاي جايگاه دهي يا اين كه رنكينگ وبسايت ها
ابزارهاي seo محتوا
ابزارهاي آزمايش سرعت وبسايت ها
به دنبال به معرفي مهم ترين ابزارهاي بدون‌پول seo در وب مي‌پردازيم كه سئوكار هاي ماهر از آن منفعت ميگيرند. قابل ذكر ميباشد كه استعمال بدون نقص از بعضا از اين ابزارها نياز به خريد اشتراك در آنهاست، البته همگي آنان دارنده سرويس ها بدون‌پول ميباشند.

Google PageSpeed Insights
نظارت سرعت و كارامدي وبسايت در اشكال دستگاه ها

نشاني تارنما موردنظرتان را در فريم وارد نمائيد و بازه زماني لود تارنما را در دستگاه هاي دسكتاپ و گوشي را اندازه بگيريد. همينطور اين ابزار گزارشاتي بر پايه ي ضعف هاي وب سايت به شما مي‌دهد. در قسمت گوشي نيز امتيازي با دقت تخت گاز تارنما و با صرفه بودن تارنما براي يوزرها گوشي به آن داده مي‌شود. در‌اين بخش معيار فضاي كافي براي لمس منو ها و انداره فونت ها به عنوان مثال ديگر پارامترهاي اثرگذار بر اين امتياز ميباشند.
م.

برچسب: ابزار سئو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۰:۴۰ توسط:افتخاري موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :