مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو .

مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو

Designmodo Responsive Test


ابزار Designmodo Responsive Test
صرفا يك پنجره از تارنما اكران مي‌دهد البته با پيكسل بندي ابزار سئو افقي و عمودي به شما اذن مي دهد به راحتي بعد ها ورقه را تغيير و تحول دهيد. همينطور گونه هاي سايز بندي گوشي و تبلت و دسكتاپ در آن قرار داده گرديده تا به‌سرعت سايزهاي استاندارد را در آن‌ها پيدا فرماييد.

گستردگي سايزبندي دستگاه ها و قابليت و امكان تغيير‌و تحول بعدها به طور دستي موجب گرديده تا ابزاري كارآمد و سريع در دست شما قرار داده گردد.

ارزيابي كردن تجربه كاربري در تلفن همراه
Chrome Inspect Element
تمامي ابزارهاي معرفي گرديده تا اينجا بر روي نشاني هاي اينترنتي و وبسايت هاي ديگر بودند اما شما ابزاري در دست داريد كه همواره در دسترس ميباشد، گوگل كروم! براي استعمال از اين ابزار كافيست روي ورقه راست كليك كرده و مورد Inspect Element را بزنيد. درين مرحله يك پنجره به شما نشان داده مي شود كه در كناره اي از آن آيكون گوشي را مشاهد مي كنيد. با تعيين اين آيكون شيوه اكران وبسايت در تلفن همراه و تبلت را مشاهده خواهيد كرد.

اين ابزار امكان گزينش سايز به طور دستي، گزينش از سايزهاي پيش فرض و پر كاربرد و تغيير تحول شيوه اكران از افقي به عمودي و برعكس را در دست شما قرار مي دهد. همينطور ممكن ميباشد برخي از تارنما ها قابليت اكران به طور آي كادر را غيرفعال كرده باشند كه دراين‌صورت هيچ يك از ابزارهاي معرفي گرديده كاربردي براي شما نخواهند داشت البته با استعمال از گوگل كروم مي توانيد به راحتي هر سايتي را آناليز فرماييد.

آزمايش ريسپانسيو بودن وب سايت در گوگل كروم
نكته قابل توجه ديگر اين ميباشد كه زماني با گوگل كروم فرضا آيفون ۶ را گزينش مي كنيد عملا وبسايت غرض تصور ميكند كه شما با گوشي وارد وبسايت گرديده ايد و محتواي آن بر همين اساس نشان داده ميشود. بعنوان نمونه نتيجه ها كاوش در گوگل براي گوشي و دسكتاپ مختلف ميباشد و شما مي‌توانيد با اين طرز منزلت خويش را هنگام كاوش با گوشي نيز محاسبه نماييد.

هرمورد از اين ابزارها عملكرد متفاوتي دارا‌هستند و مي توانند در شرايط هاي متفاوت براي شما كارآمد باشند. ممكن ميباشد شما هم با ابزارهاي كاربردي و جالبي براي آزمايش ريسپانسيو وبسايت مواجه گرديده باشيد. ذوق زده ميشويم كه در قسمت نظرها وبسايت آنها‌را به ما و خوانند‌گان اين نوشته‌ي علمي معرفي نماييد.

برچسب: ابزار سئو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۱:۰۸ توسط:افتخاري موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :