مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو .

مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو

برخي ابزار براي يافتن كليد واژه سايت

يكي از مهم‌ترين قدم ها جهت سئو وب سايت پيدا كردن كليد كلمه و ابزار سئو  واژه مناسب است . در اين مطلب 6 ابزار سئو جهت يافت كليد كلمه و واژه هاي مناسب معرفي شده هست .
ابزار سئو چيست؟ زماني بحث سئو پيش مي آيد به طبع تحقيق كليد واژه يك قدم كليدي و با اهميت به اكانت مي آيد . محتوا هر چقدر هم كه باارزش و كاركشته باشد سواي باصرفه سازي و مطابقت با اصول سئو در موتورهاي كاوش چشم نمي شود . شما بايستي بدانيد مردم عمده در مورد چه چيزي جستجو مي كنند و اين فعاليت را به چه شكلي و با چه كلماتي انجام مي دهند .

شما بايد اين كليدواژه ها را به نحوي شناسايي كنيد، ابزارهايي مثل Google Keyword Planner و يا Keyword Tools و … تا حد متعددي به رخ رايگان به شما كمك مي نمايند تا اين كليدواژه ها را پيدا نماييد . ولي در اين مطلب ما به 6 ابزار سئو خاص در اين موضوع خواهيم پرداخت كه بدون پول مي‌باشند و كمتر شناخته شده مي‌باشند اما به عمل شما مي آيند و امكانات متعددي را در اختيار شما قرار مي دهند .

1 .
TagCrowd يكي از كليدي ترين بخش ها در تحقيق كليد واژه اين مي باشد كه شما محتواي رقباي خويش را بررسي كنيد و ابزارهايي مثل SEMrush و Ahrefs اين عمل را انجام مي دهند البته پولي هستند و تا حدود ماهي 100 دلار بابت اين عمل هزينه اخذ مي نمايند . ولي TagCrowd رايگان هست و كاركرد معمولي اي نيز دارد . شما مي توانيد پيوند مربوط به محتواي موردنظر خود را در اين ابزار سئو آنلاين وارد فرمائيد تا به شما ابر كلمات را و اندازه استفاده از كليدواژه ها را سناريو دهد . در ضمن انتخاب ها و پيكربندي خاصي نيز دارد . براي مثال مي توانيد كليدواژه هاي دو واژه و كلمه اي يا اين كه سه واژه و كلمه اي را هم محاسبه نمائيد و از اين حيث زياد كارساز ميباشد .

2 .
Keywords Everywhere اين ابزار سئو در حقيقت يك افزونه است كه به مرورگرهاي كروم و فايرفاكس بيشتر مي شود كه داده هاي متعددي را از قابل انعطاف افزارهاي آنلاين مثل گوگل آناليتيكس و كنسول جستجو و مواقعي از اين دست دريافت مي نمايد و به استفاده كننده ارائه مي دهد . زماني شما يك عبارت را در نصيب جستجوي گوگل وارد مي كنيد Keywords Everywhere به شما داده هاي پايه اي ولي مفيدي مي دهد كه فراوان راهگشا مي باشد . در ضمن شما مي توانيد اين داده ها را از روش فايل پي دي اف يا اين كه اكسل هم اخذ نمائيد و در نظارت هاي خود به كار ببنديد .
برچسب: ابزار سئو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۳:۵۳ توسط:افتخاري موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :