مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو .

مرجع بهترين مقالات درباره ابزار سئو

ابزار هاي بررسي سئو


ابزاري در وبمستر گوگل
همان گونه كه از تيتر اين ابزار پيدا ميباشد، اين ابزار سئو يك كدام از ابزارهاي گوگل محسوب ميشود. اين ابزار تحت عنوان ديده گوگل از آن خاطر مي شود و قادر است به شما ياري دهد تا بدانيد گوگل، چه گونه و چه طور تارنما شما‌را گزينه نظاره و نظارت، قرار ميدهد. اين ابزار بهينه سازي منبع بزرگي از داده ها مايحتاج بازاريابها و يا اين كه يوزرها عادي ميباشد كه به شما اين قابليت را مي دهد، تا بتوانيد وب سايت خويش را در موتور جستجوي گوگل، رئيس نمائيد.

همچنين بخوانيد (ابزار چك گوگل) google analytics چه چيزي است و هر آنچه مي بايست درباره‌ي گوگل آناليتيكز بدانيد
وبمستر گوگل
طرز فعاليت اين ابزار seo بدين شكل ميباشد كه اولِ فعاليت، گوگل به شما اطلاع ميدهد كه موتور كاوش به تارنما شما دسترسي داراست و بعد از آن اطلاعاتي را در مشت شما، قرار ميدهد. اين داده ها به شما امداد مي‌نمايد‌ تا متوجه گرديد گوگل چه طور وبسايت شمارا مي‌بيند و اينكه جهت ارتقاء بهينه سازي و باصرفه‌سازي مطالب وب سايت، مي بايست چه مواقعي رعايت گردد.

۲- ابزار بهينه سازي دو وب سايت Ahrefs و Majestic بهينه سازي
در واقع اين وب سايت‌ها، ابزارهاي قدرتمندي ميباشند كه شغل هاي متفاوتي را براي شما انجام مي دهند. براي مثال اين عمل‌ها مي‌قدرت به موردها تحت اشاره نمود:

محاسبه و ارزيابي تعداد بك لينك و پيوند‌هاي يك وب سايت.
تحليل و چك تحولات و تغييرات بوجود آمده بر روي بك پيوند‌ها در اثر گذر برهه زماني.
كسب اطلاعاتي در رابطه، قيمت جايگاه‌بندي بك لينك و پيوند‌هاي ساخت گرديده در تارنما‌ها.
جداسازي بك پيوند‌هاي اثر گذار و گران بها، از بك پيوند‌هاي كهنه و كهن يا اين كه به اصطلاح بك پيوند‌هاي مرده.
ابزار seo ahrefs براي مثال ابزار هاي بهينه سازي ميباشد كه كاركردي بسيار معمولي ولي موءثر داراست. با به كار گيري از اين ابزار ميتوانيد لينك و پيوند‌هاي برگشتي را با كيفيتي عالي اخذ نمائيد. براي اينكه بتوانيد سكو‌هاي بالاتري در جستجوي گوگل داشته باشيد، بهتر ميباشد تعدادي لينك و پيوند برگشتي داشته باشيد. اين ابزار ميتواند لينك و پيوند‌هاي برگشتي را به آساني و با‌گاز رئيس نمايد.

ابزار seo ahrefs
اميد‌داريم با قرائت اين نوشته‌ي علمي با ابزار seo وبسايت آشنا گرديده باشيد و با به كار گيري اين سرويس ها در كنار سرويس ها تبليغ در گوگل جمهوري اسلامي ايران هاست، ميتوانيد بهينه سازي وبسايت را بهبود ببخشيد و در برگه اوليه گوگل نشان داده گرديد.

۳- ابزار seo Google Search Console
Google Search Console از ابزار‌هاي seo ميباشد كه به شما ياري مي‌نمايد تا جايگاه‌ي فعلي تارنما و‌ يا اين كه وب لاگ خويش را بدانيد. اين ابزار مي تواند استراتژي‌هايي را به شما سفارش دهد، تا با بكار­گيري آنان فيض‌ي مثبتي را اخذ فرمائيد وكيفيت كاري خويش را بالا ببريد.

ابزار بهينه سازي Google Search Console
۴- ابزار seo Keywordtool.io
در صورتي‌كه كه دنبال عبارات كليدي مطلوب براي محتواي وبسايت خويش مي باشيد، مي توانيد از اين تارنما به كار گيري نماييد. يافتن شايسته ترين لغت ها كليدي مي تواند به ارتقاء معيار بازديد و ترافيك وب سايت ياري دهد و بازديدكننده اكثري را به سمت وب سايت شما هدايت نمايد. اين ابزار بدون‌پول قادر است در اين باره به خير و خوبي به شما ياري دهد. فقط كافي ميباشد واژه و كلمه كليدي متبوع خويش را در آن وارد فرمائيد تا بعداز يك برهه زماني بازه زماني كوتاه، ليستي از لغات كليدي كاربردي و شبيه را كه به ارتقاء وب سايت امداد مي‌نمايد‌، در چنگ شما قرار دهد.به شما توصيه ميشود نوشته‌ي‌علمي ما با قضيه ۸ نكته طلايي در تعيين عبارات كليدي seo كه بايد بدانيد را براي كسب داده ها بيشتر مطالعه كنيد.

لغت ها كليدي بهينه سازي
۵- به كارگيري از سايتHistats.com
اين ابزار بيشتر وقتي به فعاليت شما خواهد آمد كه بخواهيد داده ها دقيقي را در رابطه بازديد‌كنندگان وب سايت، ترافيك وب سايت و افزون بر آن آمار مراجعه‌كنندگان به تارنما و دوران مدت ماندگاري آن ها در وبسايت را بدست آوريد. ما به كارگيري از اين ابزار را به عده اي كه به بهينه سازي وب سايت خويش و بازديد‌كنندگان تارنما اهميت ميدهند، سفارش مي كنيم. اكثري از وبمسترها از اين وب سايت به كار گيري مي‌كنند.

۶- سرويس ها Google Analytics
گوگل آناليتيكس يك كدام از ديگر از ابزارهاي مجاني seo ميباشد كه به وسيله گوگل معرفي گرديده و جهت باصرفه‌سازي وب سايت آيتم به كار گيري قرار ميگيرند. در‌اين وب سايت، شما ميتوانيد داده ها ظريف و بدون نقص در امر خوي و كارايي بازديدكنندگان و يوزرها متعدد وبسايت خويش را، كسب فرمائيد. گوگل آناليتيكس تجهيزات مختلفي را در مشت يوزرها قرار مي دهد كه در اينجا مي خواهيم به برخي از آن‌ها، اشاره‌اي داشته باشيم.

سرويس ها Google Analytics
آمار و معيار بازديدكنندگان به صورت روزمره.
مقطع برهه زماني ماندگاري يوزرها در وبسايت.
دوران وقتي كه يوزرها در صفحه ها متعدد وب سايت شما به گشت و گذار پرداخته اند.
تشخيص ابزار آيتم استعمال براي ورود يوزرها به وبسايت كه آيا يوزرها از روش كامپيوتر يا اين كه از روش موبايل موبايل وارداتي‌اند.
تشخيص ساعتها مراجعه يوزرها به تارنما شما.
موضوعات گزينه عشق و علاقه يوزرها.
يوزرها بيشتر از چه مطالبي بازديد كرده‌اند.
ترافيك وب سايت از چه لينك و پيوند‌هايي بوده ميباشد.
درصورتي كه سايت وردپرسي داريد ميتوانيد همين درحال حاضر از پيوند تحت جهت فعال سازي اين ابزار اساسي در تارنما خويش به كار گيري فرماييد:

فراگيري فعال سازي و نصب Google Analytics در وردپرس به امداد پلاگين MonsterInsights


۷- ابزار seo SEMrush
يكي‌از ابزار‌هاي seo ميباشد كه به شما اين قابليت را ميدهد تا گام اوليه در بهينه سازي نويسي را سفت و صحيح برداريد. ابزار seo SEMrush شمارا توانمند مي‌سازد تا بتوانيد عبارات كليدي و همينطور كليد كلمه و واژه‌هاي داراي ارتباط را، تجزيه و آناليز فرمائيد و از شايسته ترين كلمه‌هاي كانوني فايده ببريد تا بدين ‌ترتيب،

ابزار بهينه سازي SEMrush
بتوانيد بيشترين واحد سنجش كليك را داشته باشيد. اين اولي و مهم ترين مرحله در بهينه سازي نويسي ميباشد. در مرحله‌ بعدي، اين ابزار ارتفاع لغات كليدي را براي شما ارزيابي خواهد كرد و اذن نمي‌دهد، تا از حد استاندارد آن تجاوز فرمائيد. ابزار بهينه سازي SEMrush ‌يكي ابزار‌هايست كه براي استعمال از آن مي بايست آن را خريداري نماييد، به همين استدلال مي‌قدرت از ورژن بدون‌پول Google Keywords Planner به كار گرفت. معمولا آن دسته از ابزار‌هاي seo كه مبلغي ميباشند از تجهيزات بيشتر و بدون نقص‌تري برخوردار ميباشند.به اين ترتيب در شكل نياز مبادرت به خريد ابزار seo SEMrush فرماييد.براي كسب داده ها در حوزه سئو لغت ها كليدي نوشته ي علمي مارا مطالعه كنيد.۸- ابزار seo Yoast Plugin‌
يكي از ديگر از ابزار هاي بهينه سازي Yoast Plugin ميباشد كه دارنده محبوبيت و همت خاص ميباشد. اين ابزار، محيطي مشابه Word داراست و محتواي شمارا به نظر كيفيت در اختيار گرفتن مي‌نمايد. اين ابزار seo به شما امداد مي‌نمايد تا، از كليد واژه و كلمه‌ها به صدق به كارگيري فرمائيد و ‌تراكم استعمال از كليد كلمه رعايت خواهد شد، تا چگالي قابل قبولي در متن داشته باشيد. با استعمال از اين ابزار مي توانيد ساخت محتوايي استاندارد را آماده فرماييد. اين ابزار بر مواقعي مانند: متا، گذاشتن عكس، كليد واژ‌ها، عنوان ها و ارتفاع لغت ها آن، تعداد كلمات مستعمل در متن، به كار گيري از پيوند‌هاي داخلي و فرنگي بررسي كرده و آن‌ها‌را در دست گرفتن مي‌نمايد.

ابزار بهينه سازي Yoast Plugin‌
۹- ابزار seo Link Miner
Link Miner في مابين بقيه ابزارهاي بهينه سازي قادر است به سكو بندي تارنما شما ياري دهد. اين ابزار به شما امداد مي‌نمايد تا با اشخاص ديگر كه منطقهي عمل ‌يكساني با شما دارا هستند، رابطه برقرار نماييد تا به اين روش بتوانيد يوزرها مقصود خويش را در اختيار گرفتن فرماييد.

ابزار بهينه سازي Link Miner
۱۰. ابزار seo Ninja Outreach‌
Ninja Outreach ابزاري ميباشد كه بضاعت و توان بالا بردن جايگاه‌ي seo شما‌را دارااست. با به كار گيري از اين ابزار ميتوانيد با تارنما‌هاي ديگر در تماس باشيد و مطالب‌تان را در برگه آن ها منتشر نمائيد. اين ابزار به شما امداد مي‌نمايد تا اشخاصي كه ميتوانند تاثير مثبت بر كار شما داشته باشند را پيدا كرده و از آنان براي بالا بردن جايگاه خويش منفعت ببريد. به كارگيري از اين ابزار براي شما هزينه‌بر ميباشد و به مكان استعمال از آن مي توانيد از Link Propector استعمال فرماييد.

ابزار بهينه سازي Ninja Outreach‌
۱۱. ابزار بهينه سازي Slerpee
جزو آن دسته از ابزار‌هاي بهينه سازي ميباشد كه با بكارگيري آن نتيجه ها مثبتي را مشاهده خواهيد كرد. با به كارگيري از اين ابزار ميتوانيد صورت اكران وبسايت خويش را در گوگل در دست گرفتن فرمائيد. مي بايست بدين زمينه اهميت بخشيد، چون صورت اكران تارنما شما‌ يكي عواملي ميباشد كه قادر است، ترازو كليك ميل كردن وب سايت را بالا پيروزشود و درجه‌ي شما‌را ارتقاء دهد.

۱۲. ابزار seo Beam UsUP
اين ابزار بهينه سازي ميتواند غلط و مشكلات شما‌را رصد نمايد و بازدارنده از ساخت‌و‌ساز محتوا‌هاي تكراري و نسخه برداري گرديده، مي گردد. با به كار گيري از اين ابزار، در بازه بازه بسيار كوتاهي مي توانيد بهينه سازي خويش را ارتقا دهيد.

برچسب: ابزار سئو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۰:۵۹ توسط:افتخاري موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :